درب و پنجره‌های آلومنیومی UPVC

یو پی وی سی چیست؟

کلمه ی UPVC اختصار کلمه ی پلی وینیل کلراید غیر پلاستیکی که در واقع از خانواده ی پلاستیک و از پر کاربرد ترین نوع پلاستیک میباشد که طبق یک سری فرایند ، پی وی سی(PVC) کمی از حالت پلاستیکی خارج و مناسب برای تولید پروفیل های درب و پنجره های یو پی وی سی(UPVC) میباشد.

پی وی سی در حال حاضر ارزش ویژه ای در صنعت به خصوص صنعت ساختمان داراست.

پروفیل های یو پی وی سی(UPVC) به روش اکسترود و پس از ترکیب وخمیری شدن مواد UPVC و به صورت شاخه های پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی در چند مدل و چند سری (پ.ن: مدل های ۴،۶،۷،۸و ... کانال و در سری های ۶۰،۷۰،۸۰ ) فراوری و تولید میشود.

قیمت پنجره های UPVC

بر اساس متریال مصرفی مانند نوع زهوار، سَش های میانی، مولین، پروفیل UPVC چهار چوب، اسپانیولت ها ، لولا و قفل مخصوص یو پی وی سی و گالوانیزه داخلی به منظور استقامت دهی به پروفیل UPVC و لمینیت کردن پروفیل بر اساس رنگ و مدل و برند های تولید پروفیل یو پی وی سی که کارخانه مادر نامیده میشوند، مانند وین تک - ویستا بست- وانا وین- دکتر وین- دِکونیک - وین سا و... بر حسب متر طول محاسبه میگردد.

البته لازم به ذکر است پنجره UPVC زمانی کامل میتواند ماموریت خود را در کنترل انرژی و ورود سر و صدا انجام دهد که از شیشه دوجداره اُرجینال کارخانه ای استفاده شود.

که مجموع این پکیج زمانی استاندارد میباشد که پروفیل یو پی وی سی اُرجینال و شیشه دوجداره استاندارد و البته تکنسین نصب مجرب فراهم باشد و این مجموعه تلاش میکند که خریدار با قیمت مناسب و کیفیت بالا به هدف خود برسد.

پنجره آلومینیومی
پنجره آلومینیومی
در آلومینیومی
در آلومینیومی
 
محصولات دیگر
شیشه لمینت

شيشه لمينيت و امنيتی

درب اسلایدینگ

درب الکترونيکی

شیشه‌ رفلکس

شيشه رفلکس تيتانيومی

شیشه های صنعتی

شيشه صنعتی

شیشه ضد گلوله

شيشه ضد گلوله

نمای اسپایدر

شيشه نمای ساختمان

کانتر امنیتی

کانتر امنیتی

کرکره شفاف پلی کربنات

کرکره الکترونيکی

شیشه رفلکس

شیشه سکوریت

شیشه رنگی سنتی

شيشه رنگی و سنتی

شیشه دو جداره

شيشه ساختمانی