قیمت شیشه حمام
شیشه حمام
2020-10-26
شیشه دودبند
شیشه دودبند در ساختمان
2020-11-01
قیمت شیشه حمام
شیشه حمام
2020-10-26
شیشه دودبند
شیشه دودبند در ساختمان
2020-11-01

شیشه نسوز

شیشه نسوز جزو شیشه‌ هایی است که نسبت به شیشه ‌های معمولی مقاومت بسیار بالایی دارد و در مقابل گرما و آتش تا دمای ۱۲۰ درجه سانتی گراد مقاوم است.

شیشه نسوز یا شیشه ضد حریق کاربرد زیادی در صنعت دارد و به دلیل مقاومت بالایی که دارد، در برابر آتش هیچ اثری از مه گرفتگی، درخشش، رگه ‌دار شدن یا ترک خوردن در آن وجود ندارد و بسیار شفاف است.

شیشه نسوز به ‌عنوان عایقی مطمئن، می تواند در برخی قسمت های ساختمان به کار رود و در شرایط خاص مسیر امنی به وجود بیاورد.

شیشه نسوز از لایه‌ ای مقاوم تشکیل شده که در برابر آتش گرفتگی به صورت فوم منبسط می ‌شود و علاوه بر آتش از تشعشع حرارت و گستردگی آتش ‌سوزی جلوگیری می‌ کند.

شیشه نسوز

قیمت شیشه نسوز

قیمت شیشه نسوز که یکی از مهم ‌ترین و پرکاربردترین شیشه‌ها در صنایع مختلف ازجمله صنعت ساختمان‌ سازی است به ضخامت و نوع  شیشه بستگی دارد.

به دلیل متنوع بودن نوع شیشه‌ها و تغییر لحظه‌ ای قیمت شیشه نسوز شما می ‌توانید با کارشناسان فروش در صنایع شیشه دماوند تماس بگیرید.

قیمت شیشه نس

وز نسبت به سایر شیشه ها کمی بالاتر است و به این دلیل است که این نوع شیشه در دمای 1000 درجه سانتی گراد شروع به ذوب شدن می ‌کند که حدود 300 درجه سانتی گراد بیشتر از سایر شیشه‌ ها تحمل حرارت دارد.

طرح خاصی از شیشه نسوز که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد.

قیمت شیشه نسوز

شیشه ضد حرارت

کاربرد شیشه ضد حرارت در شیشه اسپایدر نمای ساختمان، شیشه ‌های درب اتوماتیک و پنجره‌ها، شیشه‌ برای دکوراسیون داخلی که به عنوان پارتیشن‌ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

مقاومت شیشه ضد حرارت در برابر گرما می ‌تواند جلوی خطرات ناشی از آتش‌ سوزی را بگیرد و باعث افزایش ایمنی در فضای مورد نظر می‌ شود.

شیشه‌ ضد حرارت علاوه بر ایمنی دارای ویژگی ‌های بسیاری از قبیل زیبایی و عبور دهندگی نور است. کاربرد شیشه ضد حرارت در صنعت ساختمان برای انواع درب و پنجره، انواع دود بند، انواع درب اتوماتیک و مواردی از این قبیل است.

نوعی از شیشه دوجداره که از دو شیشه سکوریت شده تشکیل شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت از خود نشان می دهد شیشه دوجداره ضد حرارت نام دارد.

در برخی از ساختمان ها که از لحاط امنیتی حساسیت بالایی داشته و باید تمامی نکات ایمنی اجرا شود از شیشه های سه جداره سکوریت استفاده می شود، این نوع شیشه ها به پروفیل های سه جداره نیاز دارد و نوعی شیشه ضد حرارت محسوب می شود.

شیشه ضد حرارت

شیشه ضد حریق

شیشه‌ ضد حریق دمایی حدود 800-700 درجه در برابر حرارت تحمل دارد. اگر مساحت پنجره که دارای شیشه ضد حریق است نسبت به میزان آتش کم باشد، هوا رسانی به آن محدود می ‌شود، زمانی که هوا رسانی آتش کافی نباشد، از گسترش آتش کم خواهد شد.

شیشه‌ ضد حریق موجب می شود خسارت و تلفات جانی در آتش‌ سوزی‌ و درجه حرارت بالا و خفگی کاهش یابد. این نوع شیشه از انتشار شعله‌ های آتش و دود از یک اتاق به اتاق ‌های دیگر نیز جلوگیری می کند.

شيشه ضد حریق آسیب ‌های ناشی از گسترش آتش به‌ جاهای دیگر را کم کرده و بسیار مورد استقبال قرارگرفته شده است ایمن‌ سازی با استفاده از شیشه ضد حریق فرصت ترک كردن ساکنین از محل حادثه  را فراهم می ‌کند.

شیشه ضد حریق موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هدر رفتن سرما و گرمای موجود در محیط ساختمان می‌ شود. این شیشه‌ باعث حفظ نظافت و پاکیزگی محیط دیگر نیز می باشد.